Звіти

РОЛЬОВА ГРА "СТРАТЕГІЯ УСПІХУ"(30 вересня 2013 року учасники ШКП Анисівської ЗОШ мали змогу в ігровій формі змоделювати своє доросле життя)Метою гри є активізація у старшокласників процесу  життєвого, професійного самовдосконалення,формування активної життєвої установки створити умови для осмислення власної системи цінностей.
 В житті неабияку роль відіграє випадок. Учасники мали змогу випробувати свою долю,вони могли втратити все або отримати ще більше. Але слід поміркувати чи потрібні їм легкі гроші, і чи впевнені вони в своїй вдачі.

 В житті існують не тільки матеріальні цінності, але й духовні, тому учасники мали змогу придбати саме те, що їм потрібно для щасливого життя. Наприклад, родина, друзі, захоплення...

 Учасники мали змогу уявити себе в ролі студентів. Вони могли отримати освіту, яка дала б їм можливість у майбутньому досягти певної мети у професійному плані. 


 Учасники ШКП мали змогу вступити до інституту, скориставшись своїми знаннями чи заплатити певну суму, яка визначає рівень попиту даної спеціальності, престижність навчального закладу, тощо.
Отримавши освіту, учні мали змогу отримати роботу аби поповнити свій капітал та зрозуміти, що їх прибуток залежить від попиту на їх спеціальність та рівння освіти. ЧИМ НЕ МОДЕЛЬ ЖИТТЯ!....

Немає коментарів:

Дописати коментар